Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92
Prywatne Gimnazjum nr 1
Najbliższe wydarzenie:
8 grudnia 2018 r. - Jubileusz 20-lecia Gimnazjum.
   Nasze osiągnięcia
 

Strona główna

Oferujemy

Rekrutacja

Opłaty

Nasze osiągnięcia

Aktualności

Kalendarium

Kadra nauczycielska

Uczniowie

Zajęcia dodatkowe

Piknik Charytatywny

Wyniki/Rankingi

Kronika Szkoły

Galeria zdjęć
Podręczniki

Kontakt

20-lecie PSP 92

Do pobrania

Gazetka szkolna

Biuletyn Gimnazjalny

RODO


Szkołą z klasą - Prywatne Gimnazjum nr 1


2019


Konkurs Informatyczny LOGIA G organizowany przez Kuratorium Oświaty
    laureat - Piotr Kazimierczak

IX Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
    laureatka - Marcelina Pers
    laureatka - Marta Czabańska

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
    laureatka - Barbara Lech

Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    laureatka - Maja Kowalewska
    finalistka - Alicja Brzezowska

Konkurs Polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    laureatka - Klara Kuc

Konkurs Chemiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    finalistka - Patrycja Ciepły

XIV Konkurs Kultury Klasycznej

    laureatka – Klara Kuc

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    finalistka - Marcelina Pers
    finalistka - Maja Gierszewska
    finalistka - Anna Nowosielska
    finalistka - Klara Kuc
    finalistka - Alicja Brzezowska

Konkurs Geograficzny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    finalistka - Barbara Lech
    finalista - Mikołaj Kuczmarski

Konkurs Biologiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    finalistka - Ewa Śródka
    finalistka - Katarzyna Pierzkała
    finalistka - Maja Błońska

Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS

Chemia
    laureatka - Patrycja Ciepły
Fizyka
    laureatka - Alicja Brzezowska
    laureat - Szymon Makuch
Geografia
    laureatka - Anna Bąkowska
Język angielski
    laureatka - Marcelina Pers
    laureatka - Alicja Brzezowska
    laureatka - Magdalena Jabłońska
    laureatka - Anna Bąkowska
    laureatka - Anna Nowosielska
    laureatka - Ewa Śródka
    laureatka - Marta Czabańska
    laureatka - Barbara Lech
    laureatka - Natalia Koenig
Język polski
    laureatka - Maja Kowalewska
    laureatka - Klara Kuc
    laureatka - Anna Nowosielska
    laureatka - Alicja Brzezowska
    laureatka - Katarzyna Pierzkała
    laureatka - Magdalena Jabłońska
    laureatka - Natalia Koenig
    laureatka - Marcelina Pers
    laureat - Szymon Makuch
    laureatka - Maja Gierszewska
    laureatka - Anna Bąkowska
    laureatka - Barbara Lech
    laureat - Mikołaj Kuczmarski
Matematyka
    laureat - Kuba Załęcki
    laureat - Łukasz Sawala
    laureat - Jakub Półtorak
    laureat - Szymon Makuch
    laureatka - Maja Kowalewska
    laureatka - Patrycja Ciepły

Multitest 2018

Biologia
    laureatka - Maja Błońska
    laureatka - Natalia Czajkowska
    wyróżnienie - Antoni Gutowski
Chemia
    laureatka - Patrycja Ciepły
Fizyka
    laureatka - Alicja Brzezowska
    laureatka - Maja Kowalewska
    laureat - Szymon Makuch
    laureat - Jakub Jarzyński
    wyróżnienie - Maja Błońska
    wyróżnienie - Wojciech Władziński
Geografia
    wyróżnienie - Anna Nowosielska
Język angielski
    laureatka - Marcelina Pers
    laureat - Mikołaj Kuczmarski
    laureatka - Marta Czabańska
    laureatka - Weronika Berdyńska
    laureatka - Magdalena Jabłońska
    laureatka - Ewa Śródka
    laureat - Antoni Gutowski
    laureatka - Anna Nowosielska
    laureatka - Natalia Koenig
    laureatka - Alicja Brzezowska
    wyróżnienie - Nikolina Czuchaj
    wyróżnienie - Błażej Niczyporuk
    wyróżnienie - Anna Bąkowska
    wyróżnienie - Michał Walasek
    wyróżnienie - Aleksandra Nitsch
    wyróżnienie - Klara Kuc
    wyróżnienie - Maja Kowalewska
    wyróżnienie - Maja Gierszewska
Język polski
    laureatka - Maja Kowalewska
    laureatka - Marcelina Pers
    laureatka - Magdalena Jabłońska
    laureatka - Anna Nowosielska
    laureatka - Klara Kuc
    laureat - Szymon Makuch
    wyróżnienie - Alicja Brzezowska
    wyróżnienie - Katarzyna Pierzkała
    wyróżnienie - Maja Gierszewska
    wyróżnienie - Nikolina Czuchaj
    wyróżnienie - Anna Bąkowska
    wyróżnienie - Barbara Lech
    wyróżnienie - Mikołaj Kuczmarski
    wyróżnienie - Jakub Jarzyński
Matematyka
    laureat - Łukasz Sawala
    laureat - Szymon Makuch
    laureat - Jakub Półtorak
    laureat - Kuba Załęcki
    laureatka - Marta Czabańska
    wyróżnienie - Weronika Berdyńska
    wyróżnienie - Patrycja Ciepły


2018


Konkurs Informatyczny "Logia 18" organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Piotr Kazimierczak
    Finalista - Mateusz Korytkowski

Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista - Mateusz Korytkowski

Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Mateusz Korytkowski

Konkurs Geograficzny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Julia Kobylińska

Konkurs Historyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Ignacy Krzyżanowski
    Finalista - Kacper Demel-Mosiejczuk

Konkurs Chemiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista - Bartosz Dzienisiewicz

Konkurs Biologiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Julianna Fabijaniak
    Finalista - Joachim Witan

Konkurs Wiedzy o społeczeństwie organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista - Kacper Demel-Mosiejczuk
    Finalistka - Zofia Sosnowska

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Jakub Jaskuła
    Laureat - Maksymilian Piłat
    Finalistka - Anna Nowosielska

II Mazowiecki Konkurs Chemiczny "KWAS"
    Laureatka - Quynh Anh Nguyen
    Laureatka - Wiktoria Gąsowska
    Laureatka - Anna Patoka
    Laureatka - Karolina Radzińska
    Laureatka - Zofia Mierzejewska

OLIMPIADA Języka Angielskiego
    Laureat - Maksymilian Piłat
    Laureatka - Anna Nowosielska

XIII Konkurs Kultury Klasycznej organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Anna Bąkowska
    Finalistka - Marta Czabańska
    Finalistka - Nicolina Czuchaj
    Finalistka - Magdalena Jabłońska
    Finalista - Mikołaj Kuczmarski


Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "GEO-Planeta"
    Laureatka - Julia Kobylińska

Multitest 2017

Fizyka
    Laureat - Bartosz Dzienisiewicz
    Laureat - Bartosz Olszewski
    Laureat - Jakub Dziura
    Laureat - Michał Binda
    Laureat - Mateusz Korytkowski
Matematyka
    Laureat - Szymon Makuch
    Laureatka - Maja Kowalewska
    Laureatka - Katarzyna Pierzkała
    Laureatka - Weronika Berdyńska
    Laureat - Jakub Półtorak
    Laureat - Kuba Załęcki
    Laureat - Jakub Dziura
    Laureatka - Julia Kobylińska
    Laureat - Michał Binda
    Laureat - Kacper Demel-Mosiejczuk
    Laureat - Mateusz Korytkowski
    Laureat - Bartosz Dzienisiewicz
    Laureat - Bartosz Olszewski
    Laureat - Maksymilian Głowacki
    Laureat - Franciszek Zarębski
    Laureatka - Karolina Radzińska
    Laureatka - Anna Patoka
    Laureat - Tymon Papliński
    Laureatka - Zofia Sosnowska
    Laureatka - Zuzanna Marczuk
    Laureatka - Julia Dziemianowicz
    Laureatka - Julianna Fabijaniak


Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS

Język polski
    Laureatka 3. miejsca w kraju – Klara Kuc
    Laureatka – Alicja Brzezowska
    Laureatka – Barbara Lech
    Laureat – Mikołaj Kuczmarski
    Laureatka – Maja Kowalewska
    Laureatka – Magdalena Jabłońska
    Laureatka – Anna Nowosielska
    Laureatka – Karolina Radzińska
    Laureatka – Julianna Fabijaniak
Matematyka
    Laureat - Mateusz Korytkowski
    Laureat - Bartosz Dzienisiewicz
    Laureatka - Julia Kobylińska
    Laureat - Tymon Papliński
    Laureat - Kacper Demel-Mosiejczuk
    Laureat - Michał Binda
    Laureatka - Zuzanna Marczuk
    Laureat - Bartosz Dzienisiewicz
    Laureatka - Marta Bukowska
    Laureat - Maksymilian Piłat
    Laureat - Jakub Dziura
    Laureatka - Anna Patoka
    Laureatka - Maja Kowalewska
    Laureat - Łukasz Sawala
    Laureatka - Marta Czabańska
    Laureatka - Marcelina Pers
Chemia
    Laureat - Mateusz Korytkowski
    Laureat - Bartosz Dzienisiewicz
Fizyka
    Laureatka - Alicja Brzezowska
    Laureat - Bartosz Dzienisiewicz
    Laureat - Mateusz Korytkowski
    Laureat - Jakub Dziura
    Laureat - Maksymilian Głowacki
    Laureat - Michał Dąbrowski
    Laureat - Bartosz Olszewski
    Laureat - Franciszek Zarębski
Fizyka
    Laureatka - Alicja Brzezowska


Ogólnopolskie Dyktando Szkolne
    Laureatka – Julianna Fabijaniak
    Laureatka – Maria Gawrońska
    Laureat – Bartosz Dzienisiewicz
    Laureat – Jakub Orzechowski
    Laureatka – Anna Bąkowska
    Laureatka – Katarzyna Pierzkała
    Laureatka – Maja Talarek
    Laureat – Maciej Gawroński
    Laureatka – Anna Szaniawska
    Laureatka – Quynh Anh Nguyen
    Laureatka – Zuzanna Marczuk
    Laureatka – Julia Kobylińska
    Laureatka – Weronika Berdyńska
    Laureatka – Weronika Kowalska
    Laureat – Jakub Dziura
    Laureat – Maksymilian Piłat

XIII zawody w pływaniu szkół podstawowych i gimnazjalnych o Puchar dyrektora SSP 10 i SG 27.
Konkurencje indywidualne
    I miejsce - 50m stylem dowolnym - Zuzanna Słotwińska
    II miejsce - 50m stylem motylkowym - Julia Kobylińska
    III miejsce - 50m stylem grzbietowym - Zofia Mierzejewska
    III miejsce - 50m stylem dowolnym - Maja Błońska
    III miejsce - 50m stylem klasycznym - Wojciech Władziński
4 x 50m stylem zmiennym - sztafeta dziewcząt (I zespół)
    II miejsce - Zofia Mierzejewska
    II miejsce - Julia Kobylińska
    II miejsce - Zuzanna Słotwińska
    II miejsce - Agata Śrembowska

4 x 50m stylem zmiennym - sztafeta dziewcząt (II zespół)
    III miejsce - Natalia Czajkowska
    III miejsce - Maja Błońska
    III miejsce - Natalia Koenig
    III miejsce - Ewa Śródka

4 x 50m stylem zmiennym - sztafeta chłopców (I zespół)
    II miejsce - Michał Binda
    II miejsce - Wojciech Władziński
    II miejsce - Antoni Gutowski
    II miejsce - Mateusz Korytkowski

4 x 50m stylem zmiennym - sztafeta chłopców (II zespół)
    III miejsce - Jakub Orzechowski
    III miejsce - Michał Dąbrowski
    III miejsce - Franciszek Zarębski
    III miejsce - Jakub Jarzyński

4 x 50m stylem dowolnym - sztafeta dziwcząt (I zespół)
    I miejsce - Zofia Mierzejewska
    I miejsce - Julia Kobylińska
    I miejsce - Zuzanna Słotwińska
    I miejsce - Agata Śrembowska

4 x 50m stylem dowolnym - sztafeta dziwcząt (II zespół)
    II miejsce - Natalia Czajkowska
    II miejsce - Maja Błońska
    II miejsce - Natalia Koenig
    II miejsce - Ewa Śródka

4 x 50m stylem dowolnym - sztafeta chłopców (I zespół)
    III miejsce - Michał Binda
    III miejsce - Wojciech Władziński
    III miejsce - Antoni Gutowski
    III miejsce - Mateusz Korytkowski




2017


Konkurs Informatyczny "Logia 17" organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista - Mateusz Korytkowski

Konkurs Geograficzny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Mateusz Lisiewski
    Finalista - Maciej Kowalski

Konkurs Biologiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Monika Cichocka

Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Igor Kurkliński

Konkurs Języka Polskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Maria Pilachowska

Konkurs Chemiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista - Bartosz Dzienisiewicz
    Finalistka - Maria Garnczarek

Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Michał Gołąb
    Finalista - Kacper Demel-Mosiejczuk

Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Maksymilian Martys

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Maria Garnczarek
    Finalista - Mateusz Lisiewski
    Finalista - Igor Kurkliński
    Finalista - Maksymilian Piłat

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English High Flier 2016
    34 wyniki bardzo dobre
    7 wyników dobrych

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace
    6 wyników bardzo dobrych
    22 wyniki dobre

Olimpiada Języka Angielskiego
    Laureatka - Maria Garnczarek
    Laureat - Igor Kurkliński

22 certyfikaty FCE (First Certificate in English) wydawane przez British Council

Konkurs Historyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Antonina Mierzejewska
    Laureat - Krzysztof Myśliński
    Finalista - Kacper Demel-Mosiejczuk

XII Konkurs Kultury Klasycznej organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Monika Mierzejewska
    Finalistka - Zuzanna Panasik

Ogólnopolski konkurs Matematyczny "Multitest"
    Laureatka - Anna Nowosielska
    Laureatka - Marta Czabańska
    Laureatka - Patrycja Ciepły
    Laureatka - Alicja Brzezowska
    Laureat - Szymon Makuch
    Laureat - Jakub Dziura
    Laureat - Mateusz Korytkowski
    Laureat - Bartosz Dzienisiewicz
    Laureat - Joachim Witan
    Wyróżnienie - Maja Kowalewska
    Wyróżnienie - Barbara Lech
    Wyróżnienie - Piotr Kazimierczak
    Wyróżnienie - Kacper Demel
    Wyróżnienie - Michał Binda
    Wyróżnienie - Maksymilian Piłat
    Wyróżnienie - Julia Kobylińska
    Wyróżnienie - Agata Śrębowska
    Wyróżnienie - Tymon Papliński
    Wyróżnienie - Jakub Bąkowski
    Wyróżnienie - Mateusz Lisiewski

Ogólnopolski konkurs Matematyczny "Alfik"
    Laureat - Jakub Dziura
    Wynik bardzo dobry - Weronika Berdyńska
    Wynik bardzo dobry - Łukasz Sawala
    Wynik bardzo dobry - Mateusz Korytkowski
    Wynik bardzo dobry - Maksymilian Głowacki
    Wynik dobry - Maja Kowalewska
    Wynik dobry - Kuba Załęcki

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
    Wynik bardzo dobry - Bartosz Dzienisiewicz
    15 wyróżnień

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "ALBUS"
    32 laureatów
    26 wyróżnień

Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Dominika Żagan

I Mazowiecki Konkurs Chemiczny "KWAS"
    Laureatka - Maria Garnczarek
    Laureatka - Gabriela Hryciuk
    Laureatka - Zofia Sosnowska
    Finalistka - Monika Cichocka
    Finalistka - Bartosz Dzienisiewicz
    Finalistka - Martyna Kmiecik

Warszawski Konkurs Chemiczny "Atom i Cząsteczka"
    Laureatka - Maria Garnczarek
    Laureatka - Bartosz Dzienisiewicz

Ogólnopolski Konkurs Wzrostu Kryształów dla Młodzieży Szkolnej IV educja
    Laureatka II miejsca - Julia Kobylińska
    Wyróżnienie - Maria Garnczarek

XXII Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864.
Od konferencji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą."
    Laureat - Kacper Demel-Mosiejczuk
    Laureat - Michał Dąbrowski
    Laureat - Ignacy Krzyżanowski

XII ZAWODY W PŁYWANIU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH O PUCHAR DYREKTORA SSP 10 i SG 27
4x50 m stylem dowolnym - sztafeta dziewcząt
    Złoty medal - Wiktoria Gąsowska
    Złoty medal - Zofia Mierzejewska
    Złoty medal - Julia Kobylińska
    Złoty medal - Zuzanna Słotwińska
4x50 m stylem dowolnym - sztafeta chłopców
    Srebrny medal - Szymon Knapiński
    Srebrny medal - Wojciech Władziński
    Srebrny medal - Mateusz Korytkowski
    Srebrny medal - Antoni Gutowski
    Brązowy medal - 50 m stylem grzbietowym - Maja Błońska
    Brązowy medal - 50 m stylem dowolnym - Zuzanna Słotwińska

XXIII Ogólnopolskie Zawody w pływaniu Szkół Niepublicznych Ciechanów 2017
4x50 m stylem dowolnym kategoria 14-16 lat - sztafeta dziewcząt
    Srebrny medal - Julia Kobylińska
    Srebrny medal - Zofia Mierzejewska
    Srebrny medal - Wiktoria Gąsowska
    Srebrny medal - Zuzanna Słotwińska
    Brązowy medal - 50 m stylem dowolnym kategoria 14-16 lat - Zuzanna Słotwińska
4x50 m stylem dowolnym kategoria 14-16 lat - sztafeta chłopców
    Brązowy medal - Mateusz Lisiewski
    Brązowy medal - Jakub Bąkowski
    Brązowy medal - Michał Gołąb
    Brązowy medal - Szymon Knapiński


Warszawska Olimpiada Młodzieży
    VI miejsce w Warszawie - sztafeta olimpijska
Skład:
Liliana Sajnok
Martyna Kmiecik
Dominika Żagan
Maja Osęka
    VI miejsce w Warszawie - dwubój nowoczesny
Skład:
Wiktoria Gąsowska
Maja Błońska
Zofia Mierzejewska
Martyna Kmiecik
Quynh Anh Nguyen



2016


Ogólnopolska olimpiada matematyczna Olimpus
    Laureat - Mateusz Korytkowski
    Laureat - Michał Binda
    Laureat - Kacper Demel-Mosiejczuk
    Laureat - Maksymilian Głowacki

Ogólnopolski konkurs matematyczny Galileo 2016
    Laureat - Mateusz Korytkowski
    Laureat - Kacper Demel-Mosiejczuk
    Laureat - Michał Binda
    Laureat - Maksymilian Piłat

Ogólnopolski konkurs matematyczny Multitest
    Laureatka - Julia Kobylińska
    Laureat - Mateusz Korytkowski

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
    Laureat - Jakub Dziura
    Wyróżnienie Mateusz Korytkowski
    Wyróżnienie Karolina Radzińska
    Wyróżnienie Igor Kurkliński
    Wyróżnienie Maria Garnczarek
    Wyróżnienie Maciej Kowalski
    Wyróżnienie Michał Kuman
    Wyróżnienie Tomasz Nitsch
    Wyróżnienie Ignacy Gajda

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
    Laureatka - Karolina Michalczewska

XVI Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English ACE JERSH
    Laureatka - Maria Garnczarek
    Wynik bardzo dobry - Igor Kurkliński
    Wynik bardzo dobry - Maksymilian Piłat
    Wynik bardzo dobry - Alicja Tropiło

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "GEO-Planeta"
    Laureatka - Natalia Żelichowska

VIII Warszawski Konkurs Chemiczny "KWAS"
    Finalistka - Natalia Żelichowska
    Finalista - Bartosz Dzienisiewicz

Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Konrad Załęcki
    Finalista - Michał Kuman

XI Konkurs Kultury Klasycznej
    Laureatka - Antonina Mierzejewska
    Laureatka - Martyna Kmiecik
    Finalistka - Julia Kornacka
    Finalistka - Maria Garnczarek
    Finalistka - Zofia Tyszkiewicz

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "GEO-Planeta"
    Laureatka (2 miejsce w Polsce)- Natalia Żelichowska
    Wynik bardzo dobry- Igor Kurkliński
    Wynik bardzo dobry- Natalia Mitukiewicz
    Wyróżnienia
Zuzanna Bober
Jan Kiczmachowski
Maria Śródka
Zofia Chyła
Jan Kaszuba
Michał Kuman
Mateusz Lisiewski
Konrad Załęcki
Alicja Grzelak
Konkurs Biologiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista - Przemysław Żebrowski
    Finalistka - Alicja Grzelak

Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Zofia Chyła

Konkurs Historyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Bartłomiej Ciećwierz

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Jan Kiczmachowski
    Finalistka - Karolina Michalczewska

Konkurs Chemiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Konrad Załęcki
    Laureatka - Eva Reszka

Konkurs Geograficzny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Igor Kurkliński
    Laureatka - Aleksandra Abucewicz

Konkurs Języka Polskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Zuzanna Bober

XI Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
    Laureatka - Antonina Mierzejewska
    Laureat - Krzysztof Myśliński
    Finalista - Ignacy Krzyżanowski

XX Ogólnopolskie Zawody w pływaniu Szkół Niepublicznych Ciechanów 2016.
4x50m stylem dowolnym kategoria 12-13 lat - sztafeta dziewcząt
    Srebrny medal - Zuzanna Kobylińska
    Srebrny medal - Zofia Mierzejewska
    Srebrny medal - Wiktoria Gąsowska
    Srebrny medal - Zuzanna Słotwińska
    Brązowy medal - 50 m stylem dowolnym kategoria 14-16 lat - Zuzanna Słotwińska
    Brązowy medal - 50 m stylem grzbietowym kategoria 14-16 lat - Szymon Knapiński



2015




VII Warszawski Konkurs Chemiczny "KWAS"
    Laureatka - Helena Paplińska
    Laureat - Mikołaj Maciejewski
    Laureat - Karol Sajnok

X Konkurs Kultury Klasycznej
    Laureatka - Alicja Grzelak
    Laureatka - Maria Śródka
    Finalistka - Zuzanna Bober
    Finalistka - Wiktoria Kośnik
    Finalistka - Wiktoria Potrzeszcz
    Finalistka - Agata Sapieżyńska

Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Karol Sajnok
    Laureat - Maciej Dmowski
    Finalista - Bartłomiej Binda

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Nadia Kwapisiewicz

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "GEO-Planeta"
    III miejsce w kraju - Wiktoria Potrzeszcz

Konkurs Języka Angielskiego "English Ace"
    I miejsce w woj. mazowieckim, II miejsce w kraju - Igor Kurkliński
    II miejsce w woj. mazowieckim, VII miejsce w kraju - Nadia Kwapisiewicz
    IV miejsce w woj. mazowieckim, XIII miejsce w kraju - Agata Sapieżyńska
    V miejsce w woj. mazowieckim, XVIII miejsce w kraju - Karolina Michalczewska
    VI miejsce w woj. mazowieckim, XXII miejsce w kraju - Jacek Sagatowski

Konkurs Geograficzny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Jacek Sagatowski

Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Maciej Dmowski

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-Planeta"
    wyróżnienie I stopnia - Karol Sajnok

Warszawski Konkurs Chemiczny "Atom i Cząsteczka"
    I miejsce - Konrad Załęcki

Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" - etap rejonowy
    I miejsce - Wiktoria Kośnik
    wyróżnienie - Alicja Grzelak
    wyróżnienie - Anna Bobko

Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Indywidualnych Biegach Przełajowych
    II miejsce - dziewczęta
    III miejsce - chłopcy

Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Sztafetowych Biegach Przełajowych
    III miejsce - dziewczęta
    III miejsce - chłopcy

Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Piłce Nożnej Chłopców
    II miejsce
Skład zespołu:
Wiktor Wojnar
Jacek Sagatowski
Ludwik Zarębski
Michał Klimaszewski
Filip Hirsz
Bartłomiej Zarębski
Jan Bombuy
Kacper Fusiek
Bartłomiej Ciećwierz
Jakub Bąkowski
Bartosz Kreft
Jacek Sagatowski - został królem strzelców turnieju

Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Piłce Siatkowej Chłopców
    I miejsce

Warszawska Olimpiada Młodzieży
    10-12 miejsce
Skład zespołu:
Bartosz Kreft
Tomasz Dudek
Mikołaj Sienkiewicz
Michał Binda
Filip Hirsz
Ludwik Zarębski
Aleksander Fotyga
Jan Kiczmachowski
Michał Kuman
Łukasz Falkowski
Kacper Maliborski
Antoni Ostrowski



2014


IX Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
    Laureat - Damian Kunert

IX Konkurs Kultury Klasycznej
    Laureatka - Zofia Knapińska
    Laureat - Jakub Pierzkała
    Finalistka - Klaudia Ogrodniczek
    Finalista - Konrad Załęcki

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "GEO-Planeta"
    I miejsce w kraju - Julia Szachewicz

VI Warszawski Konkurs Chemiczny "KWAS"
    Laureat - Konrad Załęcki
    Laureatka - Zofia Knapińska
    Finalistka - Aleksandra Szuta

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
    2 wyniki bardzo dobre
    10 wyróżnień

Ogólnopolski Konkurs Jęz. Angielskiego "FOX"
    6 wyników bardzo dobrych
    15 wyników dobrych

Konkurs Polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista - Julia Szachewicz

Konkurs Historyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalista - Damian Kunert

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
    Laureatka - Maria Wójcik

IX Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
    Finalista - Manh Tung Nguyen

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Katarzyna Golik
    Finalista - Manh Tung Nguyen
    Finalistka - Maria Wójcik
    Finalistka - Kaja Klajda
    Finalistka - Agata Sapieżyńska

Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Sonja Münch

Konkurs Biologiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Karolina Szarżanowicz

Konkurs Chemiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Julia Bonat

Konkurs Fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Jakub Pazio
    Laureat - Karol Sajnok

Konkurs Geograficzny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Michał Sokołowski


2013


Przedmiotowy Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
    Laureatka - Irena Sionek

V Warszawski Konkurs Chemiczny "KWAS"
    Finalista - Aleksander Tomusiak
    Finalista - Mateusz Makuch
    Finalistka - Maria Gąsowska

VIII Konkurs Kultury Klasycznej
    Laureatka - Julia Szachewicz
    Finalistka - Olga Szot

Konkurs Biologiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureatka - Maria Nowakowska-Lipka
    Laureatka - Aleksandra Szuta
    Laureatka - Zofia Knapińska
    Finalistka - Olga Szot
    Finalistka - Maria Gąsowska
    Finalistka - Karolina Szarżanowicz

Konkurs Historyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Laureat - Józef Krzyżanowski

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "GEO-Planeta"
    Laureat ogólnopolski - Józef Krzyżanowski
    Wynik bardzo dobry - Irena Sionek
    29 wyróżnień

Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Irena Sionek
    Finalistka - Weronika Boratyńska

Konkurs Języka Niemieckiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Sonja Münch

XVII Ogólnopolski Festiwal Teatrów Szkolnych "MASKA 2013"
    Srebrna maska - Julia Szachewicz - kategoria Poezja śpiewana

VII Mistrzostwa Mazowsza Wushu
    II miejsce - Maria Nowakowska-Lipka - kategoria łączona kobiet 13-15, 16-18 lat

Mistrzostwa Gminy Wawer w piłce siatkowej dziewcząt
    III miejsce

Mistrzostwa Gminy Wawer w piłce siatkowej chłopców
    III miejsce


2012


Konkurs Jęz. Angielskiego organizowany przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Irena Sionek

21 certyfikatów FCE (First Certificate in English) wydawanych przez British Council

Ogólnopolski Konkurs Jęz. Angielskiego "FOX"
    I nagroda - Joanna Kamelska
    I nagroda - Irena Sionek
    9 II nagród

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "GEO-Planeta"
    Laureatka krajowa - Maria Gąsowska
    II miejsce - Maria Gąsowska
    Wynik bardzo dobry - Michał Mazurek
    24 wyróżnienia

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-Planeta"
    Wynik bardzo dobry - Jakub Maliborski

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
    8 wyników bardzo dobrych

XVI Ogólnopolski Festiwal Teatrów Szkolnych „MASKA 2012”
    Złota maska - Teatr KOT za spektakl „TYLKO MIŁOŚĆ MA SENS”

XI Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej "ASTERIADA"
    I nagroda - Teatr "GLAN" za spektakl "Mały Książę"

XVI Ogólnopolski Festiwal Teatrów Szkolnych „MASKA 2012”, Chełm 2012
    Złota Maska - Julia Szachewicz - w kategorii recytacja

Wiosenne Konfrontacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży, Warszawa 2012
    III nagroda - Teatr "GLAN" za spektakl "Mały Książę"

Mistrzostwa Gminy Wawer w Sztafetowych Biegach Przełajowych
    III miejsce - chłopcy
    III miejsce - dziewczęta

Mistrzostwa Gminy Wawer w Indywidualnych Biegach Przełajowych - dziewcząt
    I miejsce - Julia Bonat

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych - dziewcząt
    III miejsce - Julia Bonat

Mistrzostwa Mazowsza w Indywidualnych Biegach Przełajowych - dziewcząt
    VI miejsce - Julia Bonat

Mistrzostwa Gminy Wawer w Pływaniu Chłopców
    I miejsce

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Pływaniu Chłopców
    IX miejsce

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Pływaniu Chłopców - indywidualnie
    I miejsce - Maciej Jura
    II miejsce - Jan Brzeski

Mistrzostwa Gminy Wawer w Piłce Siatkowej Chłopców
    I miejsce

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców
    IX miejsce

Mistrzostwa Gminy Wawer w Piłce Siatkowej Dziewcząt
    IV miejsce

Mistrzostwa Gminy Wawer w Dwuboju Nowoczesnym Chłopców
    I miejsce

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Dwuboju Nowoczesnym Chłopców
    VI miejsce

Mistrzostwa Gminy Wawer w Dwuboju Nowoczesnym Dziewcząt
    II miejsce

Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w pływaniu
    Złoty medal - 4x50m stylem zmiennym - Maciej Jura
    Srebrny medal - sztafety 4x50m stylem dowolnym - chłopcy
    Srebrny medal - sztafety 4x50m stylem zmiennym - chłopcy

Konkurs „UCZEŃ–SPORTOWIEC” organizowany przez Wydział Sportu Gminy Wawer
    I miejsce - Julia Bonat
    II miejsce - Maciej Jura
    III miejsce - Jan Brzeski


2011


17 certyfikatów FCE (First Certificate in English) wydawanych przez British Council

VI Konkursu Kultury Klasycznej
    finalistka - Aleksandra Gładka
    finalistka - Ada Wiśniewska

Ogólnopolski Konkurs Jęz. Angielskiego "FOX"
    7 wyników bardzo dobrych
    13 wyników dobrych

Warszawskie Forum Teatrów Młodych
    I miejsce - Teatr GLAN za spektakl "Sorry"

Konkurs Biologiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie
    Laureatka - Joanna Mazurek
    Laureatka - Dominika Hałubek

Konkurs Matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie
    Finalista - Jakub Kreft

Międzynarodowy Konkur Matematyczny „KANGUR”
    7 wyróżnień

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „GEO PLANETA”
    Wynik bardzo dobry - Antoni Ruciński
    Wyróżnienie - Maciej Grudziąż

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKO-Planeta”
    Wynik bardzo dobry - Michał Szczepanowski

I Wawerskie Zawody Pływackie
    Wyróżnienie - 50 m stylem dowolnym - Maria Gąsowska

Mistrzostwa Gminy Wawer - biegi przełajowe
    II miejsce - indywidualne biegi przełajowe
    III miejsce - w kategorii dziewcząt

Warszawska Olimpiada Młodzieży w indywidualnych biegach przełajowych
    V miejsce - Barbara Żebrowska

Otwarty Turniej w Piłce Siatkowej Kobiet Gminy Wawer
    II miejsce

Mistrzostwa Gminy Wawer w Piłce Siatkowej
    II miejsce - zespół dziewcząt
    II miejsce - zespół chłopców

Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu Długodystansowym
    I miejsce - Maciej Jura
    I miejsce - 800m stylem dowolnym - Maciej Jura
    I miejsce - 1500m stylem dowolnym - Maciej Jura

Mistrzostwa Gminy Wawer w Pływaniu
    I miejsce - dziewczęta
    I miejsce - sztafeta 6x25m - chłopcy

Warszawska Olimpiada Młodzieży
    Srebrny medal - Maciej Jura

Mistrzostwa Gminy Wawer w Dwuboju Nowoczesnym
    II miejsce - dziewczęta
    I miejsce - chłopcy

Gminny konkurs uczeń-sportowiec
    Finalistka (V miejsce) - Barbara Żebrowska
    Finalista (V miejsce) - Maciej Jura


2010


Konkurs Biologiczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie
    Laureatka (etap wojewódzki) - Julia Sroka

IV Konkurs Chemii Doświadczalnej pod patronatem Wydziału Oświaty W-wa Praga-Północ
    I miejsce - zespół Agnieszka Hołowiak, Anna Jankowska

V Konkurs Kultury Klasycznej
    Finalistka - Joanna Mazurek

Zimowe Mistrzostwa Polski w pływaniu na krótkim basenie
    Mistrzostwo - 100m stylem zmiennym - Maciej Jura
    Srebrny medal - 50m stylem motylkowym - Maciej Jura
    Srebrny medal - 100m stylem dowolnym - Mackiej Jura
    Srebrny medal - 50m stylem dowolnym - Maciej Jura

Mistrzostwa Gminy Wawer w Piłce Siatkowej
    II miejsce - chłopcy
    III miejsce - dziewczęta


2009


21 certyfikatów FCE (First Certificate in English) wydawanych przez British Council

1 Certificate in Advanced English wydawanych przez British Council

IV Konkurs Kultury Klasycznej
    Laureatka - Wanda Józefowicz
    Laureatka - Klaudia Mreńca

Konkurs matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie
    Finalista - Michał Kaszuba
    Finalistka - Paula Wilczyńska

Kunkurs fizyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie
    Finalista - Michał Kaszuba

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”
    8 wyróżnień

Ogólnopolski Konkurs Jęz. Angielskiego „FOX”
    12 wyników bardzo dobrych
    13 wyników dobrych

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-planeta"
    wynik bardzo dobry

Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"
    I miejsce (etap rejonowy) - Maciej Mazurkiewicz

Mistrzostwa Gminy Wawer w Indywidualnych Biegach Przełajowych
    III miejsce - Wojciech Bąkowski
    V miejsce - Bartosz Więcławski
    X miejsce - Rudolf Michałkiewicz
    XI miejsce - Jan Chrzanowski
    I miejsce - Barbara Żebrowska
    V miejsce - Paula Wilczyńska
    VIII miejsce - Claudia Rembek
    XI miejsce - Zuzanna Rembek

Warszawska Olimpiada Młodzieży - indywidualne biegi przełajowe
    XII miejsce - Barbara Żebrowska

Biegi Przełajowe Gminy Wawer
    IV miejsce - sztafeta 10x1000m - chłopcy
    III miejsce - sztafeta 10x1000m - dziewczęta

Mistrzostwa Gminy Wawer w Siatkówce
    I miejsce

Warszawska Olimpiada Młodzieży
    VII-VIII miejsce

Mistrzostwa Gminy Wawer w dwuboju nowoczesnym
    I miejsce - chłopcy
    II miejsce - dziewczęta

Konkurs „Uczeń–sportowiec roku” organizowany przez Wydział Sportu Gminy Wawer
    II miejsce - Wojtek Bąkowski

Mistrzostwa Gminy Wawer w pływaniu
    I miejsce - sztafeta 6x25m - chłopcy
    III miejsce - sztafeta 6x25m - dziewczęta

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w tenisie ziemnym
    III miejsce (indywidualnie) - Wojtek Bąkowski

Mistrzostwa Polski Młodzików w piłce siatkowej na plaży
    Brązowy medal - Julian Mituniewicz


2008


Międzynarodowy konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY"
    Laureat - Michał Kaszuba
    Bardzo dobry wynik - Kamil Kamiński

Konkurs Kultury Klasycznej
    Finalistka - Katarzyna Bando

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „EKO-Planeta”
    Wyróżnienie - Jakub Lasecki, Maciej Zajączkowski

Młody Europejczyk
    Laureat - Michał Bańkowski
    Laureatka - Klaudia Mreńca
    Laureat - Jan Skup
    Laureat - Aleksander Hamerski
    Laureat - Sebastian Krawczyk
    Laureatka - Karolina Maciak
    Wyróżnienie - Natalia Kamińska
    Wyróżnienie - Konrad Katner
    Wyróżnienie - Anna Migut
    Wyróżnienie - Piotr Słowiński
    Wyróżnienie - Maciej Zajączkowski
    Wyróżnienie - Anna Jankowska
    Wyróżnienie - Marcin Kulpiński

Mistrzostwa Gminy Wawer w piłce siatkowej chłopców
    I miejsce

Warszawska Olimpiada Młodzieży w piłce siatkowej chłopców
    VI miejsce

Mistrzostwa Gminy Wawer w dwuboju nowoczesnym
    I miejsce - chłopcy
    II miejsce - dziewczęta

Warszawska Olimpiada Młodzieży w dwuboju nowoczesnym
    IX miejsce - chłopcy

Ogólnopolski Turniej Młodzików w Piłce Siatkowej w Tomaszowie Mazowieckim
    I miejsce - Julian Mituniewicz

Międzynarodowy Turniej Młodzików w Piłce Siatkowej w Warszawie
    II miejsce - Julian Mituniewicz

Ogólnopolski Turniej Młodzików w Piłce Siatkowej w Łebie
    III miejsce - Julian Mituniewicz

Mistrzostwa Gminy Wawer w Pływaniu
    II miejsce - dziewczęta


2007


VI Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA
    III miejsce - Teatr "GLAN" za spektakl "Do widzenia do jutra"
    II miejsce - Szymon Rudowski w kategorii piosenkarskiej

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"
    Dobry wynik - Jessica Tomecka
    Dobry wynik - Jakub Lasecki

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "EKO-PLANETA"
    Bardzo dobry wynik - Kamil Kaczmarski
    Wyróżnienie - Jakub Lasecki
    Wyróżnienie - Natalia Zalewska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
    Bardzo dobry wynik - Maciej Mazurkiewicz
    Bardzo dobry wynik -Michał Kaszuba

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "TĘCZA"
    I miejsce (w szkole) - Katarzyna Pogorzelska
    Wyróżnienie - Katarzyna Jezierska
    Wyróżnienie - Marta Dydycz
    Wyróżnienie - Patryk Wojda
    Wyróżnienie - Antoni Michalski

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
    Dobry wynik - Jessica Tomecka
    Dobry wynik - Jakub Lasecki

Mistrzostwo Gminy Wawer w pływaniu
    I miejsce - dziewczęta
    II miejsce - chłopcy

Mistrzostwa Gminy Wawer w piłce siatkowej chłopców
    III miejsce - chłopcy

Mistrzostwa Gminy Wawer w dwuboju nowoczesnym
    II miejsce - dziewczęta
    II miejsce (indywidualnie) - Adrianna Stalewska

Mistrzostwa Gminy Wawer w dwuboju nowoczesnym
    III miejsce - chłopcy
    III miejsce (indywidulanie) - Jarosław Kowalski
    VII miejsce (indywidualnie) - Robert Podleś
    VIII miejsce (indywidualnie) - Jakub Chróścicki

Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Piłce Siatkowej
    I miejsce - dziewczęta
    III miejsce - chłopcy


2006


Mistrzostwa Mazowsza w Piłce Siatkowej Zawidz
    VII miejsce

Gminny Konkurs Teatralny
    I miejsce

Gminny Przegląd Teatralny
    I miejsce

13 Certyfikatów FCE Brytyjskiego Uniwersytetu w Cambridge

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "FOX"
    Wynik bardzo dobry - Dominika Święcicka
    Wynik bardzo dobry - Adriana Stalewska
    Wynik bardzo dobry - Aleksandra Czajkowska
    Wynik dobry - Jacek Kaliszuk
    Wynik dobry - Anna Stępień
    Wynik dobry - Jakub Hirsz
    Wynik dobry - Jakub Lasecki
    Wynik dobry - Adam Strusiński
    Wynik dobry - Maksymilian Szulc

Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR"
    3 wyróżnienia

X Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer"
    I miejsce - Szymon RUDOWSKI

Dzielnicowy Konkurs Literacki
    Laureat - Jakub Lasecki
    Laureat - Wojciech Perczyński
    Laureat - Maksymilian Szulc
    Laureatka - Natalia Kamińska

Etap dzielnicowy XXIX Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka"
    I miejsce - Paulina Tomaszewska
    II miejsce - Szymon Rudowski

X Festiwal Teatrów Szkolnych "MASKA 2006"
    I miejsce i Złota Maska - Paulina Tomaszewska w kategorii recytacja
    II miejsce i Srebrna Maska - Teatr GLAN - mała forma teatralna

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża..."
    Laureat - Mateusz Opaliński

Pływackie Mistrzostwa dzielnicy Wawer
    I miejsce - 6x25m stylem dowolnym - chłopcy
    II miejsce - 6x25m stylem dowolnym - dziewcząta

Warszawska Olimpiada Młodzieży w szpadzie
    Srebrny medal - Marta Dydycz

XXXIX Warszawska Olimpiada Młodzieży w piłce siatkowej chłopców
    III miejsce

XXXIX Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w piłce siatkowej chłopców młodszych
    I miejsce


2004


Wojewódzki etap Konkursu Historycznego organizowanego przez Kuratorium Oświaty
    Finalistka - Nicola Brożko

Ogólnopolski konkurs "Europa w szkole"
    Laureat - Bartłomiej Rejdych

XX Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
    Laureatka - Alicja Urbaniak

Konkurs Literacki "Najpiękniejszy dzień" organizowanego przez Klub Kultury "Radość"
    I miejsce - Alicja Urbanik
    II miejsce - Karolina Perczyńska
    Wyróżnienie - Joanna Kosieradzka
    Wyróżnienie - Agnieszka Łęcka



Prywatne Gimnazjum nr 1 ul. Patriotów 347
04-760 Warszawa
e-mail: 92szkola92@wp.pl
tel.: (22) 812-47-07
fax: (22) 812-40-76
PKO BP: 05 1020 1127 0000 1302 0113 8353
Copyright © 2012-2018 | Powered by Yancoon Lagoon